Antykwariat
    Szperalnia.pl

Spotkanie z autorem /18 listopada 2023/

Certyfikat Certyfikat

Dzięki funduszom pozyskanym z Instytutu Książki w ramach programu: "Certyfikat dla małych księgarni", mogłam zorganizować dla zainteresowanych Bydgoszczan spotkanie z pisarką Małgorzatą Grosman. Relację ze spotkania zatytuowanego "Bydgoszcz jest Kobietą" można obejrzeć na YouTube dzięki pracy pana Jana Skonieczki, który wydarzenie zarejestrował.

Kujawsko-Pomorski Festiwal Książki /14-15 października 2023/

Jarmark Kujawsko-Pomorski

Na Campusie Wyższej Szkoły Gospodarki w Bydgoszczy odbyła się zacna impreza księgarska, w której pozwoliłam sobie wziąć udział. Była To pierwsza edycja tej imprezy, w zwiążku z czym nie obyło się -według opinii wystawców- bez niewielkich niedociągnięć w zakresie rozreklamowania wydarzenia. Mam nadzieję, że organizatorzy się nie zniechęcą a władze miasta dostrzegą promocyjny potencjał tej inicjatywy i doczekamy się w Bydgoszczy kolejnego wartościowego cyklicznego wydarzenia księgarskiego.

Podaję linki do krótkich filmików na YT stanowiących impresję z wydarzenia a zamieszczonych w sieci przez "Księgarnia Multibookpl"

Dzień 1
Dzień 2

XX Jarmark Kujawsko-Pomorski /17 września 2023/

Jarmark
       Kujawsko-Pomorski Jest to wieloletnia cykliczna impreza związana z zakończeniem żniw, goszcząca na wolnym powietrzu w bydgoskim Myślęcinku. Z biegiem czasu przerodziła się w festyn "krochmalu, mydła i powidła", co bardzo odpowiada Bydgoszczanom, bo każdy może sobie tutaj coś znaleźć. Ja zadbałam o to, żeby można było tu znaleźć książkę.

Uwijałam się przy swoim stoisku jak mróweczka tak, że nie miałam czasu fotek zrobić. Posiłkuję się linkiem do filmiku zamieszczonego na YT na profilu:

"WEEKENDOWA BYDGOSZCZ TV"
Jarmark Kujawsko-Pomorski - Myślęcinek

Nadanie "Szperalni" Certyfikatu dla Małych Księgarni /lipca 2023/


Certyfikat
       dla małej Księgarni Mój Antykwariat otrzymał "Certyfikat dla Małych Księgarni" w programie własnym Instytutu Książki. Przyznany w zwiążku z tym grant, to nie tylko zastrzyk gotówki ale również impuls mobilizacyjny. Przy okazji ubiegania się o certyfikat poznałam kilka osób z terenu Bydgoszczy zwiążanych ze środowiskiem księgarstwem i mam nadzieję na wspólną realizację ciekawych inicjatyw.

Tych, którzy nie zetknęli się z tematem zachęcam do odwiedzenia strony programu:
Instytut Książki
"Certyfikat dla Małych Księgarni"

Jarmark Świętojański Bydgoszcz /25 czerwca 2023/

Jarmark
       Kujawsko-PomorskiBydgoski Jarmark Świętojański odbył się w centrum Bydgoszczy -na Wyspie Młyńskiej. Według organizatorów był to festyn "sztuki ludowej, rękodziała, etnodizajnu, jadła, napitku i muzyki". Zebrałam po półkach co tylko miałam na ten temat, dodatkowo wszelkie pozycje dotyczące regionu i też tam byłam "miód i wino piłam".

Wyprzedaż książkowa

Kiermasz

Kiedy jest ładna pogoda a ja ze swoimi książkami już się nie mieszczę w Antykwariacie przychodzi czas "rozdawania książek" po 1 i 2 pln.Antykwariat Szperalnia.pl ©